1
/
of
1
Apple Pie Jam
Apple Pie Jam
Regular price
$8.99 USD
Regular price
Sale price
$8.99 USD
Unit price
/
per
Jill's Jams & Jellies are hand-made in small batches and cooked on the top of the stove, just like Grandma used to do! Great for gifts, entertaining and make great additions to family meals & snacks! Ships direct from Vendor in Maryland, USA.